Zakázková činnost

Zajistíme výrobu vašeho nerezového výrobku či projektu od návrhu až po realizaci, aby měl dlouhodobou životnost a tím rychlou návratnost investice. Díky tradici, zkušenosti a flexibilitě, dokážeme dodat výrobek z nerezu v dobrém termínu i ceně, a v nejvyšší jakosti nerezu a kvalitní výroby. Záruka je u nás samozřejmostí a jistotou dlouhodobého spolehnutí se na naše služby a produkty.

Zaměřujeme se na přání našich zákazníků a jsme připraveni vyhovět jejich potřebám v oblasti nerezových zařízení a nerezových výrobků na zakázku. Máme bohaté zkušenosti s výrobou a realizací mnoha různých produktů, nebráníme se však novým výzvám. Nejčastěji vyrábíme a dodáváme ocelové konstrukce, nerezové zábradlí, nerezové grily na sele (na prase), nerezová dvířka, nerezové stojany, nerezové držáky, nerezové nádoby, nerezové police a veškeré další nerezové výrobky.
Spolupracujeme s dodavateli nejkvalitnějšího nerezu v ČR i zahraničí, což je podložené přísnými atesty (ČSN - česká norma a AISI - mezinárodní norma) jakostí materiálu. Děláme dobrou práci pro stálé a dobré klienty, kterých si vážíme a oni nás.

Tvoříme nejmodernější technologií, která nám umožňuje dobrou cenu:
- svařování TIG metodou
- ohranění, zkružení
- vybroušení speciální technologií Scotch Bright

Nerezový gril

Ocelová konstrukce

Venkovní žebřík

JCH Nerez - SOMSMV

Jaromír Chládek
Kuklenská 1572
Hradec Králové 500 02
Mobil: +420 602 423 841
E-mail: chladek.nerez@seznam.cz
IČO: 15590801
Prodejna:

Dana Chládková
Jaromír Chládek - SOMSMV
Kuklenská 1572
Hradec Králové 500 02
Mobil: +420 603 53 06 24
E-mail: chladek.nerez@seznam.cz
IČO: 15590801
© 2024 Chladek-nerez.cz | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů