Stavitelství

Vyrobíme pro vás interiérové a exteriérové nerezové výrobky všeho druhu. Především se jedná o nerez výrobu pro stavby a v této oblasti vyrábíme následující sortiment: nerezové interiérové prvky, nerezové zábradlí (interiérové i venkovní), nerezové zábradlí před francouzská okna, nerezové markýzy, nerezové zábradlí na schodiště (schody), nerezové zábradlí na balkón, nerezové držáky, nerezové branky, nerezové sloupky a nerezové ploty. Na této stránce si můžete prohlédnout fotogalerie nerezového zábradlí na zakázku v dobré kvalitě za dobrou cenu. Po vyrobení nerezového zábradlí na zakázku je montáž samozřejmostí a je započítána již v ceně.
Neděláme nerezové zábradlí (ze stavebnice), jelikož víme, že takové řešení je nepraktické a jeho životnost je mnohem kratší, než kvalitní výrobek na míru.
Výrábíme nerezové výrobky do stavitelství, kde každá naše činnost je o důkladné přípravě a kvalitním zpracování. Spolupracujeme s dodavateli nejkvalitnějšího nerezu v ČR i zahraničí, což je podložené přísnými atesty (ČSN - česká norma a AISI - mezinárodní norma) jakostí materiálu. Děláme dobrou práci pro stálé a dobré klienty, kterých si vážíme a oni nás za vynikající spolupráci.


Tvoříme nejmodernější technologií, která nám umožňuje dobrou cenu:
- svařování TIG metodou
- ohranění, zkružení
- vybroušení speciální technologií Scotch Bright

Nerezové zábradlí - atyp

Nerezové zábradlí na balkóně

Nerezové zábradlí na balkóně se sklem

Nerezové zábradlí na pultu

Nerezové zábradlí na schodiště

Nerezovoskleněná markýza

Venkovní zábradlí

JCH Nerez - SOMSMV

Jaromír Chládek
Kuklenská 1572
Hradec Králové 500 02
Mobil: +420 602 423 841
E-mail: chladek.nerez@seznam.cz
IČO: 15590801
Prodejna:

Dana Chládková
Jaromír Chládek - SOMSMV
Kuklenská 1572
Hradec Králové 500 02
Mobil: +420 603 53 06 24
E-mail: chladek.nerez@seznam.cz
IČO: 15590801
© 2024 Chladek-nerez.cz | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů