ZAKÁZKOVÁ ČINNOST

Zajistíme výrobu Vašeho nerezového výrobku či projektu od návrhu až po realizaci, aby měl dlouhodobou životnost a tím rychlou návratnost investice. Díky tradici, zkušenosti a flexibilitě, dokážeme dodat výrobek z nerezi na zakázku v dobrém termínu i ceně v nejvyšší jakosti nerezi a kvalitě výroby. Záruka je u nás samozřejmostí a jistotou dlouhodobého spolehnutí se na naše služby a produkty.

Zaměřujeme se na přání našich zákazníků a jsme připraveni vyhovět jejich potřebám v oblasti nerezových zařízení a nerezových výrobků na zakázku. Máme bohaté zkušenosti s výrobou a realizací mnoha různých produktů, nebráníme se však novým výzvám. Nejčastěji vyrábíme a dodáváme ocelové konstrukce, nerezové zábradlí, nerezové grily na sele (na prase), nerezová dvířka, nerezové stojany, nerezové držáky, nerezové nádoby, nerezové police a veškeré další nerezové výrobky.

Spolupracujeme s dodavateli nejkvalitnějšího nerezu v ČR i zahraničí, což je podložené přísnými atesty (ČSN - česká norma a AISI - mezinárodní norma) jakostí materiálu. Děláme dobrou práci pro stálé a dobré klienty, kterých si vážíme a oni nás.

 

Tvoříme nejmodernější technologií, která nám umožňuje dobrou cenu:

- svařování TIG metodou

- ohranění, zkružení

- vybroušení speciální technologií Scotch Bright