STAVITELSTVÍ

Vyrobíme pro Vás interiérové a exteriérové nerezové výrobky všeho druhu. Především se jedná o nerez výrobu pro stavby a v této oblasti vyrábíme následující sortiment: nerezové interiérové prvky, nerezové zábradlí (interiérové i venkovní), nerezové zábradlí před francouzská okna, nerezové markýzy, nerezové zábradlí na schodiště (schody), nerezové zábradlí na balkón, nerezové držáky, nerezové branky, nerezové sloupky a nerezové ploty. Na této stránce si můžete prohlédnout fotogalerie nerezového zábradlí na zakázku v dobré kvalitě za dobrou cenu. Po vyrobení nerezového zábradlí na zakázku je montáž samozřejmostí a je započítána již v ceně.

 

Neděláme nerezové zábradlí (ze stavebnice), jelikož víme, že takové řešení je nepraktické a jeho životnost je mnohem kratší, než kvalitní výrobek na míru.

Výrábíme nerezové výrobky do stavitelství, kde každá naše činnost je o důkladné přípravě a kvalitním zpracování. Spolupracujeme s dodavateli nejkvalitnějšího nerezu v ČR i zahraničí, což je podložené přísnými atesty (ČSN - česká norma a AISI - mezinárodní norma) jakostí materiálu. Děláme dobrou práci pro stálé a dobré klienty, kterých si vážíme a oni nás za vynikající spolupráci.

 

Tvoříme nejmodernější technologií, která nám umožňuje dobrou cenu:

- svařování TIG metodou

- ohranění, zkružení

- vybroušení speciální technologií Scotch Bright