Nerezové výrobky

Naše společnost je specialistou na nerezové výrobky a má za sebou řadu úspěšných realizací. Nerezové výrobky bývají nejčastěji využívány v několika následujících oblastech, které se mnohdy vzájemně prolínají.

Nerezové výrobky pro řezníky

V oblasti pro řezníky jsou dodávány veškeré řeznické potřeby, vyráběny jsou zejména nerezové stoly, nerezové vpustě (guly), nerezové odvodňovací kanály, nerezové dřezy, nerezová umyvadla, nerezové formy na šunku, nerezové formy na salámy, nerezové drátěné formy, nerezové regály, nerezové výlevky, nerezové police, nerezové udírenské vozíky, nerezové vozíky pro přepravky, nerezové zábrany, zinkované nosné konstrukce a plocháčové nebo trubkové dráhy.

Nerezové výrobky pro gastronomii

Pro oblast gastronomie jsou vyráběny nerezové stoly, nerezové regály, nerezové police, nerezové vpustě (guly), nerezové výlevky, nerezové vozíky, nerezové dřezy, nerezové odsavače par a digestoře, nerezové plechy a nerezové pekáče.

Nerezové výrobky pro pivovarnictví

Oblast pivovarnictví zahrnuje pivní nerezové tanky, nerezové nádoby, nerezové nádrže a nerezové zásobníky.

Nerezové výrobky pro zdravotnictví

Do oblasti zdravotnictví jsou řazeny nerezové vozíky, nerezové stoly, nerezové zábradlí, nerezové obklady a nerezové vybavení operačních sálů.

Nerezové výrobky pro stavitelství

Ve stavitelství se jedná o nerezové interiérové prvky, nerezové schodiště, nerezové zábradlí, nerezové balkóny, nerezová zábradlí před francouzská okna, nerezové branky, nerezové sloupky a nerezové ploty.

Nerezové výrobky na zakázku

V oblasti zakázkové činnosti jsou veškeré výrobky z nerezu realizovány dle přání zákazníka. Může se jednat například o nerezová dvířka, nerezové stojany, nerezové držáky, nerezové nádoby, nerezové police, nerezové grily, nerezové zábradlí, ocelové konstrukce a další nerezové výrobky.